Rupert 10 metų jubiliejaus renginys – Laimės ratas

Šiemet Rupert sukanka 10 metų! Ši kelionė buvo nepakartojama, todėl norime jums visiems padėkoti, jog buvote kartu, ir pakviesti į gimtadienio susibūrimą rugpjūčio 20 dieną.

Facebook renginys

Šie 2022-ieji taip pat yra karo Ukrainoje metai, tačiau mes tikime, kad dabar labiau nei bet kada svarbu puoselėti bendruomeniškumą, solidarumą, taiką ir dalytis ateities pasaulio vizijomis. Mes suvokiame formuojančią laisvės galią. Ypač dabar, kai Rupert žvelgia į savo praeitį ir mato, kad tapo tuo, kas yra, nes gimė laisvoje šalyje ir buvo kuriamas, auginamas ir puoselėjamas nepriklausomų žmonių ir idėjų. Kviečiame susitikti 2022 m. rugpjūčio 20 d. ir kartu pasukti „Laimės ratą“.

Sukdami „Laimės ratą apsvarstysime Rupert kaip daugialypės iniciatyvos, susijusios su jūsų visų indėliu, praeitis ir ateitis. Pristatyti savo kūrinius, koncertus, performansus pakvietėme buvusius rezidentus ir programų dalyvius bei kviestinius šiuolaikinio meno kūrėjus – Andrių Arutiunian, duetą Eye Gymnastics (Viktorija Damerell & Gailė Griciūtė), Holly Childs & Gediminą Žygų, suomių menininkę Essi Kausalainen kartu su solistais Renata Dubinskaite ir Nerijumi Masevičiumi, DJ Dodomundo ir instaliacijų menininkus Ievą Rojūtę, Tomą Daukšą, Vladą Suncovą, o vienoje iš Rupert studijų bus pristatyti Monikos Radžiūnaitės, Simonos Žemaitytės, Delphine Lejeune ir Philip Coyne kūriniai. 

Privalome priminti, kad „Laimės ratas“ yra magiškas ir nepaiso linijinio laiko, taigi jūs esate kviečiami įsijungti į renginį bet kuriuo metu nuo 16 iki 24 valandos. Pamatysite koncertą, performansą, instaliaciją, galbūt paragausite gėrimų prie laužo arba susitiksite kolegę ar kolegą, su kuria / kuriuo jus sieja bendros patirtys.

Data: 2022 m. rugpjūčio 20 d. 16–24 val.
Vieta: Rupert, Vaidilutės g. 79, Vilnius 10100

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis el. paštu info@rupert.lt.

Renginio kuratorė: Monika Lipšic
Renginio koordinatorė: Rugilė Miliukaitė ir  Medeina Usinavičiūtė
Dizainas: Jonė Miškinytė
Dėkojame: Julijai Reklaitei, Mildai Batakytei, Gabrielei Marijai Vasiliauskaitei, Tautvydui Urbeliui, Antanui Dombrovskij, Isabel Kuh

Renginį remia Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė ir Nordic Culture Point“.