Virtuali paskaita: Tobula netobulybė pandemijos metu

Rupert kviečia į Eli Clare virtualią paskaitą, kuri yra Rupert parodos „Kiti kambariai“ dalis. Paskaita bus tiesiogiai transliuojama Rupert YouTube paskyroje spalio 5 dieną, 19 val.
 
Pasitelkdamas poeziją ir pasakojimą, Eli Clare tyrinėja neįgaliųjų ir lėtinėmis ligomis sergančiųjų išskirtinumą pasaulyje, kuriame esame laikomi vienkartiniais.
 
Baltasis, neįgalus ir genderqueer Eli Clare gyvena Jungtinėse Valtijose, okupuotoje Abenaki teritorijoje (šiuo metu žinomoje kaip Vermontas), kur užsiima rašymu. Jis yra parašęs dvi studijas: „Brilliant Imperfection: Grappling with Cure“ ir „Exile and Pride: Disability, Queerness, and Liberation“, bei poezijos rinkinį „The Marrow’s Telling: Words in Motion“.Jo tekstai yra spausdinami įvairiuose periodiniuose leidiniuose bei antologijose. Eli aktyviai užsiima visuomenės švietimu neįgalumo, queer ir transidentiteto bei socialinio teisingumo temomis visoje Šiaurės Amerikoje. Taip pat jis yra vienas iš taikos žygio Jungtinėse Amerikos Valstijose dalyvių, koordinavusių prievartavimų prevencijos programą. Svarbu paminėti ir tai, jog Eli padėjo organizuoti pirmąją Queerness and Disability konferenciją.
 
Rupert paroda „Kiti kambariai“ veiks 2020 m. spalio 2 – 31 d. Dailininkų sąjungos galerijoje, Vokiečių g. 2, Vilniuje
 
Rupert veiklą remia Lietuvos kultūros taryba.
 
Parodą remia Vilniaus miesto savivaldybė.
Paroda yra projekto „Who cares“, iš dalies finansuojamo Kūrybiškos Europos programos lėšomis, dalis
 
Partneriai: Dailininkų sąjungos galerija, Lietuvos dailininkų sąjunga, Pakrantė.