Alternatyvios edukacijos programa | Daiktai su kuriais mąstėme

Baigiamojo 8-osios Rupert alternatyvios edukacijos programos renginio pavadinimui pasirinkome sąkinį Daiktai su kuriais mąstome. Šis sakinys įsitraukia į daugybę kontekstų ir talpiną eilę nuorodų klausdamas kokius daiktus turime galvoje ir kas esame mes? Trylika atrinktų menininkų, kuratorių, mąstytojų, tyrėjų ir programišių pastaruosius penkis mėnesius mąstė kartu ir su įvairiais daiktais kuriančiais tinklus ir pasinerenčiais į tėkmes su kuriamos mes žaidžiame, svajojame ir įsivaizduojame. Kaip ir daiktai, mes esame čia ir nuolatos tampame. Daiktai su kuriais mąstome kuria progą žvilgtelėti į skirtingus pasaulius ištroškusio stebėtojo žvilgsniu. Renginys tuo pat metu leidžia prisiliesti prie programos ir yra alternatyvios edukacijos dalis.

Dabartinė situacija reikalauja atsitraukimo į virtualybę, todėl siūlome keturkampį spalvingų pasaulių vaizdą.

NUORODA Į RENGINĮ

Renginys prasidės lapkričio 26 d. 18:00 ir tęsis iki gruodžio 22 d. 

Dalyviai: Aistė Ambrazevičiūtė, Contaminated Nails, Artūras Čertovas, Céline Mathieu, Dalia Maini, Gouda Šulskytė, Jo Kalinowska & Georgie Sinclair (plot twist), Jurgis Bernatonis, NKO, Sholto Dobie, Vilius Vaitiekūnas

Kuratorius: Tautvydas Urbelis

Koordinatorė: Gabrielė Marija Vasiliauskaitė

Dizainas: Taktika Studio

Programavimas: Andrius Zupkus

Praktikantės: Saulė Savanevičiūtė, Radvilė Mauricaitė, Ramunė Balčiūnaitė

Rupert veiklą remia Lietuvos kultūros taryba

Rėmėjai: Vilniaus miesto savivaldybė

Programos partneriai: Pakrantė, Gluk Media, Kintai Arts, Žeimių dvaras/ Aikas Žado laboratorija

Rupert komandai, Rupert tarybai, Alumni tarybai, Nidos meno kolonijai, Kauno menininkų namams, Galerijai 101, SODAS 2123, Atletika, Autarkia, Techanariumas ir visiems nepakartojamiems programos tutoriams.