11-osios Alternatyvios edukacijos programos rinktinė

Parisisiųsti rinktinę LIETUVIŲ kalba / parsisiųsti rinktinę ANGLŲ kalba

ARBA

Rupert Journal skaityti LIETUVIŠKAI / skaityti ANGLIŠKAI

„11-osios Alternatyvios edukacijos programos rinktinė“ – tai atvirosios prieigos dokumentacija, apibendrinanti programos veiklas, dalyvių projektų rezultatus ir pateikianti bibliografiją. Šiuo žurnalu siekiama trumpai, bet išsamiai supažindinti su programos įsipareigojimais alternatyvaus mokymosi, profesinio tobulėjimo ir mokslinių tyrimų srityse.

Rupert Alternatyvios edukacijos programa (AEP) yra paraakademinė studijų programa, propaguojanti decentralizuotus žinių mainus, sankirtas ir į procesą orientuotus tyrimus ar eksperimentus. Šia programa siekiama išplėsti akademinio lauko ribas – skatinti savarankiško mokymosi praktikas, tarpusavio mokymąsi, glaudžius dalyvių ir edukatorių santykius.

Kasmet atrenkama iki devynių žmonių, kuriems suteikiama galimybė vystyti savo projektus. Jie dalyvauja įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose, paskaitose, seminaruose, tiriamosiose išvykose, lanko studijas. Programa tęsiasi šešis mėnesius, o jos kulminacija – baigiamoji paroda ir leidinys. Užsiėmimai netrunka visą darbo dieną, tad juos lengva suderinti su kitais įsipareigojimais. Kol vieši Vilniuje, dalyviai supažindinami su vietine meno scena, kviečiami dalyvauti kitose Rupert veiklose ir bendrauti su institucijos rezidentais.

Nors Alternatyvios edukacijos programa paremta jau išvystyta metodologine sistema, dalyviai skatinami siūlyti papildomas veiklas ir užsiimti savarankiškai organizuojamomis praktikomis, kurioms Rupert siūlo kuratorinę ir materialinę paramą.

˜”*°•.•°*”˜

𝓢𝓾𝓭𝓪𝓻𝔂𝓽𝓸𝓳𝓪𝓲: Tautvydas Urbelis & Sunna Dagsdóttir
𝓥𝓮𝓻𝓽ė𝓳𝓪𝓲: Paulius Balčytis, Karolina Augevičiūtė, Evita Mikalkėnaitė
𝓚𝓪𝓵𝓫𝓸𝓼 𝓻𝓮𝓭𝓪𝓴𝓽𝓸𝓻𝓲𝓪𝓲: Jurij Dobriakov (EN), Evelina Zenkutė (LT)
𝓖𝓻𝓪𝓯𝓲𝓷𝓲𝓼 𝓭𝓲𝔃𝓪𝓲𝓷𝓪𝓼: Jonė Miškinytė
𝓕𝓸𝓽𝓸𝓰𝓻𝓪𝓯𝓪𝓲: Andrej Vasilenko, Ania Tomczyk, Evita Mikalkėnaitė, Sunna Dagsdóttir

11-𝓸𝓼𝓲𝓸𝓼 𝓐𝓵𝓽𝓮𝓻𝓷𝓪𝓽𝔂𝓿𝓲𝓸𝓼 𝓮𝓭𝓾𝓴𝓪𝓬𝓲𝓳𝓸𝓼 𝓹𝓻𝓸𝓰𝓻𝓪𝓶𝓸𝓼 𝓭𝓪𝓵𝔂𝓿𝓲𝓪𝓲:
Églantine Laprie-SentenacEglė RuibytėElla Jo SkinnerKamilė KrasauskaitėLux SauerRokas VaičiulisSteph JoyceWill Krauland

11-𝓸𝓼𝓲𝓸𝓼 𝓐𝓵𝓽𝓮𝓻𝓷𝓪𝓽𝔂𝓿𝓲𝓸𝓼 𝓮𝓭𝓾𝓴𝓪𝓬𝓲𝓳𝓸𝓼 𝓹𝓻𝓸𝓰𝓻𝓪𝓶𝓸𝓼 𝓮𝓭𝓾𝓴𝓪𝓽𝓸𝓻𝓲𝓪𝓲:
Aikas Žado Laboratory (Eglė Ambrasaitė ir Domas Noreika)Anastasia SosunovaAyesha HameedGary Zhexi ZhangMELT (Ren Loren Britton ir Iz Paehr)RadicalxChange (Matt Prewitt)Rieko WhitfieldVerpėjos (Laura Garbštienė)Zach Blas

Rupert veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Europos Sąjunga. Šis renginys yra Re-Imagine Europe projekto „New Perspectives for Action“ dalis, kofinansuota Europos Sąjungos.

Rėmėjai: Vilniaus miesto savivaldybėTech ZityNordic Culture Point.

Čia išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus (-ių) ir nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Europos švietimo ir kultūros vykdomosios įstaigos (EACEA) požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei EACEA negali būti laikoma už juos atsakinga.