Darbas Rupert

KOORDINATORIUS/Ė (24 VAL/SAVAITĘ, 0.6 ETATO)

Rupert kviečia prie komandos prisijungti motyvuotą administracijos ir projektų koordinatorių/ę, kuri/s padės vykdyti Rupert projektus bei administruoti įmonės dokumentus.

Tai pozicija pagal terminuotą darbo sutartį, nuo š.m. kovo 1 d. iki gruodžio 31 d. su galimybe pratęsti. Darbo krūvis 24 val. per savaitę (3 dienas nuo pirmadieno iki trečiadienio) iš  Rupert ofiso, įsikūrusio architekto Audriaus Ambraso suprojektuotame „Pakrantės“ kūrybinių industrijų centre Valakampiuose, Vilniuje.

Artimai dirbdama/s su Rupert komanda, koordinatorius/ė susipažins su įvairiais meno, edukacijos ir rezidencijų centro programų aspektais, padės administruoti vykdomus projektus, dokumentus ir archyvą, rengti finansines ataskaitas, koordinuoti renginius, rengs sutartis, vers tekstus, administruos internetinį puslapį bei vykdys kitas paskirtas užduotis. Darbas puikiai tinka žmogui besidominčiam šiuolaikiniu menu ir norinčiam savo karjerą sieti su kultūros ir meno vadybos sritimi.

Reikalavimai:

Planavimo, organizavimo bei sprendimų priėmimo įgūdžiai;
Kruopštumas; dėmesys detalėms;
Raštvedybos taisyklių išmanymas;
Puikus lietuvių ir anglų kalbos mokėjimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)

Administracinio darbo patirtis, kultūros projektų vykdymo bei administravimo išmanymas, domėjimasis šiuolaikiniu menu – privalumas.

Motyvacinio laiško ir CV lauksime iki vasario 10 d. vidurnakčio adresu info@rupert.lt. Kilus klausimams, darbo dienomis skambinti +370 6565 4249

Nuotrauka: Travis Jeppesen parodos atidarymas Rupert, 2016. Evgenia Levin