Patrons Trip to Frieze, 5-7 October, 2017

The entry is in Lithuanian only. If you would like to receive more information about Rupert patrons’ trip to Frieze London this October, please don’t hesitate to get in touch:

Vitalija Jasaitė (+370 656 54 249, vitalija@rupert.lt)

Justė Jonutytė (+370 69 278 006, juste@rupert.lt)

Image: Proyectos Ultravioleta, winner of the 2016 Focus Stand Prize, Frieze London 2016. Photograph by Linda Nylind. Courtesy of Linda Nylind/Frieze.

Tęsdami pavasarį pradėtą susitikimų seriją „Pažintis su šiuolaikiniu menu”, kviečiame nedidelę grupę žmonių šių metų spalio 5-7 dienomis kartu keliauti į garsiąją „Frieze” šiuolaikinio meno mugę Londone. Nuo 2003 m. organizuojama mugė palaipsniui tapo vienu pagrindinių tarptautinių meno renginių, kurio datą į savo kalendorių iš anksto įsirašo svarbiausi pasaulio galerininkai, meno tarpininkai ir kolekcininkai, o didžiosios Londono galerijos neatsitiktinai prie mugės datos derina savo parodų atidarymus ir renginius.

Kelionės programa suteiks galimybę iš arčiau susipažinti su naujausiomis šiuolaikinio meno tendencijomis ir rinka, pasigilinti į kolekcionavimo subtilybes bei sutikti įdomių, menu besidominčių žmonių ratą iš Lietuvos ir užsienio. Jos metu dalyvausite specialiuose „Frieze” meno mugės atidarymo renginiuose, išsamiai susipažinsite su garsių ir inovatyvių galerijų stendais, lankysitės specialiai jums organizuojamose ekskursijose Londono šiuolaikinio meno erdvėse ir susitiksite su išskirtiniais Londone kuriančiais menininkais jų studijose. Programa puikiai tiks menu dar tik pradedantiems domėtis žmonėms, tačiau specialūs kelionės susitikimai ir turai turėtų sudominti ir pažintį su menu pradėjusius jau anksčiau.

Norėdami sužinoti išsamesnę kelionės programą ir informaciją, rašykite arba skambinkite.

Vitalija Jasaitė (+370 656 54 249, vitalija@rupert.lt)

Justė Jonutytė (+370 69 278 006, juste@rupert.lt)

Registracija vyks iki rugpjūčio 25 d. Vietų skaičius ribotas, grupės dydis: 5-10 žmonių. Registracija bus baigta užsiregistravus pirmiesiems 10 dalyvių. Kelionės programa yra mokama, surinktos lėšos prisidės prie Rupert programų įgyvendinimo. Rupert yra ne pelno siekianti viešoji įstaiga.