Vasaros praktika Rupert

Tarpdisciplininis edukacijos, rezidencijų ir meno centras Vilniuje „Rupert“ šiuo metu ieško motyvuoto(s) praktikanto/(ės), norinčio(s) prisijungti prie komandos 2 mėnesių laikotarpiui nuo š.m. gegužės pabaigos. Praktikos metu turėsite galimybę įgauti patirties padedant organizuoti meno renginius ir parodą, susipažinti su meno edukacija, meno koordinavimu ir vadyba.

Į praktikanto(ės) pareigas įeis: pagalba rengiantis Jono Meko parodai, birželio mėn. atsidarysiančiai Rupert centre, pagalba rengiantis ir įgyvendinant parodos renginių ir edukacinių užsiėmimų programą, asistavimas Rupert programų kuratoriams ir koordinatoriams, tekstų vertimas lietuvių ir anglų kalbomis, darbas su archyvu bei skaitykla. Užduotys paskirstomos atsižvelgiant į individualias praktikanto kompetencijas. Būtini organizaciniai gebėjimai, motyvacija, gebėjimas naudotis Microsoft Word bei Excel programomis.

Praktika vyks nuo 2019 m. gegužės pab. iki liepos pab., ne mažiau du kartus per savaitę, po 7 valandas. Praktikantui/(ei) apmokami pietūs ir Vilniaus viešojo transporto bilietai praktikos dienomis. Ši praktika gali būti įskaitoma ir kaip universiteto praktikos dalis.

Savo CV ir trumpą motyvacinį laišką siųskite iki 2019 m. gegužės 19 d., sekmadienio, el. paštu info@rupert.lt.

Vaizdas: Andrej Vasilenko